در حاشیه نمایشگاه

یگی ‌حبیب‌آبادی به فارس گفت
فصل پنجم با 65 کتاب شعر جدید در نمایشگاه کتاب

انتشارات فصل پنجم امسال 65 مجموعه شعر جدید را به نمایشگاه کتاب می‌آورد و مانند سال‌های گذشته تعدادی از شاعران در غرفه این نشر حضور می‌یابند.

پرویز بیگی حبیب آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس درباره برنامه‌های این انتشارات برای نمایشگاه، گفت: برنامه خاصی برای نمایشگاه مد نظرمان نیست و مانند سال‌های گذشته شاعرانی که کتاب‌هایشان در نشر ما منتشر شده است در غرفه حضور می‌یابند و رو در رو با مخاطبانشان ارتباط برقرار می‌کنند.

وی درباره تعداد کتاب‌های جدیدی که به غرفه این انتشارات از نمایشگاه سال گذشته تا امسال  اضافه شده است، اظهار داشت: ما با 65 کتاب جدید در نمایشگاه کتاب امسال حاضر می‌شویم.

گفتنی است انتشارات فصل پنجم در روزهای اخیر چندین جلد کتاب جدید را وارد بازار نشر کرده که جدیدترین کتاب‌های شعر این انتشارات به شرح زیر است:

کتاب درختی که می‌دود سروده پرویز بیگی ،حبس سکوت سروده عبدالجبار کاکایی، زخم‌هایم را لاک بزن سروده بیتا رضوی ، مرگ با دست‌های خودش این گربه را ناز کرده سروده بهروز آقاکندی، سنگ‌ها از ترس غرق شدن می‌پرند سروده کیانوش خان محمدی، اَبَر من سروده‌های صالح سجادی ، کفش‌های سفید می‌پوشم سروده شیما شاهسواران احمدی، آدامس گمشده اشعار مهدی قنبری و الیمایس که شامل همه آثار جلیل صفر بیگی می‌شود.

/ 0 نظر / 16 بازدید