انتشار مجموعه «نگاه تازه شعر» با یونیفرم جدید

مجموعه «نگاه تازه شعر» که انتشار عناوینش از چند سال پیش آغاز شده است، شامل کتاب‌های شعری از شاعران معاصر کشور است که قرار است به زودی با یونیفرم و طرح جدید وارد بازار نشر شوند.

8 عنوان از این مجموعه آماده چاپ هستند که توزیع‌شان از روزهای آتی آغاز خواهد شد. از این 8 عنوان، 4 عنوان چاپ اولی و 4 عنوان دیگر، چاپ دومی هستند. 4 کتابی که قرار است به چاپ دوم برسند، با نام شاعرشان عبارت‌اند از: «چند رضایی» سروده رضا حیرانی، «و تن فروشی نیست» سروده فریاد شیری، «خواهر خونه» سروده داریوش معمار و «دوست دارم گاهی شاعر نباشم» سروده واهه آرمن.

4 کتابی هم که قرار است به زودی در قالب این مجموعه چاپ شوند، عبارت‌اند از: «از میزم صدای درختی می‌آید» سروده علیرضا آبیز، «دیکته اقلیت» سروده پوریا سوری، «آهوان ملل»‌ سروده علی الفتی و «کافه بامداد» سروده هانا کریمی.

علاوه بر کتاب‌های یادشده، کتاب‌های شعر مریم فتحی و حسن مولایی از این مجموعه، مجوز چاپ را کسب کرده‌اند و کتاب شعر حافظ موسوی نیز باید مورد اصلاح و اعمال اصلاحیه قرار بگیرد. کتاب‌های شعر شاعرانی چون علیرضا پنجه‌‌ای، میثم ریاحی و ابراهیم عادل‌نیا نیز برای گرفتن مجوز چاپ به ارشاد رفته‌اند.

سری جدید فعالیت مجموعه نگاه تازه شعر از پایان بهمن ماه سال جاری آغاز می‌شود و با اعلام فراخوان، پذیرش مجموعه‌های شعر شروع خواهد شد.

 

بن‌مایه: خبرگزاری مهر

/ 0 نظر / 34 بازدید