اشعار "برف روی شیروانی داغ" با صدای قاضیانی منتشر می‌شود

هنگامه قاضیانی در نمایی از "برف روی شیروانی داغ"

کریمی ادامه داد: آهنگ‌سازی سی‌دی این اشعار برعهده بهزاد عبدی و اشعار مربوط به فیلم "برف روی شیروانی داغ" با صدای هنگامه قاضیانی و فرخ نعمتی بازیکنان این فیلم مدتی پیش در استودیو ضبط شده است. این کارگردان عنوان کرد: هنوز برای دکلمه اشعار دیگر با شخص خاصی صحبت نکرده‌ایم اما به زودی برای این بخش نیز تصمیم گیری می‌کنیم البته بهزاد عبدی باید درباره دکلمه اشعار دیگر تصمیم گیری کند.

وی افزود: با دو ناشر همزمان برای انتشار کتاب و سی‌دی صحبت کرده‌ و همچنین برای مجوز هم اقدامات لازم را انجام داده‌ایم. امیدوارم اوایل زمستان این دو اثر منتشر شود.

کریمی تاکید کرد: این کتاب و سی‌دی با عنوان "چو برف نشسته بر روی شیروانی داغ" به دو زبان انگلیسی و فارسی منتشر خواهد شد. وی درباره ساخت فیلم سینمایی "بشارت یک شهروند هزاره سوم" هم گفت: هم اکنون مشغول فراهم کردن مقدمات ساخت این فیلم هستم.

فیلم "برف روی شیروانی داغ" که در بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و در نوروز سال 90 اکران شد فرخ نعمتی، آنا نعمتی، شهاب حسینی، هنگامه قاضیانی، کوروش تهامی و امیرحسین آرمان بازی می‌کنند.

/ 2 نظر / 27 بازدید
محسن خوانی

با عرض سلام و خسته نباشید واقعا فیلم زیبایی بود و تاثیر خوبی در من گذاشت اگر امکان داره شعر های برف روی شیروانی داغ با صدای فرخ نعمتی و سرکار خانوم هنگامه قاضیانی رو برام ارسال کنید با تشکر فراوان